05.01.2014

Gott Nytt år!

Vi vill tacka er alla för ett fantastiskt år, för alla fina minnen och för alla nya bekantskaper. Vi vill även påminna er om att ni enklast kan förnya era medlemskap på Svenska kyrkans ungas hemsida genom att endast behöva logga in med erat medlemsnummer!

Det kan också vara så att du kanske har fått eller kanske kommer att få ett sms från organisationen och då är det bara att svara på det för att förnya medlemsskapet. Detta kommer bara skickas ut till dem som har angett sitt mobilnummer på den rikstäckande medlemssidan.

Är det nu så att du inte kommer ihåg ditt medlemsnummer eller ditt lösenord så kan du vänta på nästa nummer av Troligt där det kommer finnas en talong som du kan fylla i och skicka in (du kan även lämna den till den som är registeransvarig i din lokalavdelning).